Otwieranie samochodu
Ślusarz
Pogotowie zamkowe
Otwieranie zamków
Wymiana zamków

Awaryjne otwieranie samochodów w Gdańsku i okolicach

Nowoczesne samochody mają być wygodne, bezpieczne, a zarazem trudne do ukradzenia. To oznacza, że producenci pakują w nie coraz więcej skomplikowanych systemów. Jednak nawet najlepsze systemy czasem się psują, co wtedy? Zwłaszcza zimą, zamki w samochodzie czasem odmawiają posłuszeństwa. W takiej sytuacji, jeśli jesteśmy blisko domu, można sprawdzić drugi komplet kluczy. Jednak jeśli okaże się, że problem tkwi w zamku lepiej zadzwonić po fachowca, dla którego awaryjne otwieranie samochodów to codzienność. W internecie co prawda można znaleźć opisy różnych sposobów awaryjnego dostania się do samochodu. Warto jednak pamiętać, że bez wprawy i odpowiednich narzędzi bardzo łatwo można coś uszkodzić i sprawić, że naprawa będzie wielokrotnie droższa. Wykwalifikowani i doświadczeni ślusarze pomogą nam w wielu kłopotliwych sytuacjach, także w tych wymagających awaryjnego otwarcia auta. Może to być prozaiczna sytuacja kluczyka zatrzaśniętego w środku. Ślusarz poradzi sobie jednak też z różnego rodzaju awariami zamków, co ważne, nie uszkadzając nam samochodu.

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń
Karolina Bollin
Karolina Bollin
2022-02-14
Szybko, sprawnie, bezproblemowo mimo późnych godzin wieczornych w Walentynki 🙂 Pan nie dość, że odblokował Nam zamek i wpuścił do mieszkania, to jeszcze od ręki wymienił go na nowy. Dziękujemy!
Agata Żukowska
Agata Żukowska
2021-08-07
Jestem pod wrażeniem ekspresowej reakcji i ekspresowej, profesjonalnej naprawy, nawet w sobotę wieczorem! Polecam serdecznie. Następnym razem będę wiedziała, gdzie w pierwszej kolejności dzwonić w sytuacji awaryjnej! 🙂
Paweł Stuczka
Paweł Stuczka
2021-06-23
Od wezwania do wykonania- 30min! Pan przyjechał nawet podczas meczu Polski na Euro 2020. Super!
Kacper Oleksiuk
Kacper Oleksiuk
2021-04-13
Gdzie inni próbowaliby łoić na kasę, tutaj dostałem szybką i pomocną podpowiedź 😄😄
Kinga Kroczek
Kinga Kroczek
2021-03-12
Szczerze plecam usługi ślusarskie!! Szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Jakub Rytel
Jakub Rytel
2021-03-07
Pełen profesjonalizm i szybka obsługa 🙂 POLECAM !
ankas8260
ankas8260
2021-02-28
Sympatyczny Pan przyjechał w ciągu 10 minut. Szybko i sprawnie otworzył zamknięte drzwi i dokonał wymiany zamka na nowy. Polecam!
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
2021-02-03
Serdecznie polecam! Najlepsza firma w Trójmieście pod każdym względem! Potrzebowałam pomocy na już, na teraz i tak ją dostałam. Prawdziwy fachowiec i co też bardzo ważne najlepsza cena w TRICITY!
Angelika
Angelika
2020-11-14
Przystępna cena za wykonaną pracę, polecam
Weronika Skrzypek
Weronika Skrzypek
2020-11-08
Profesjonalizm na każdym kroku świadczonej usługi. Serdecznie polecam 😉
Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń