Ślusarz
Pogotowie zamkowe
Otwieranie samochodu
Otwieranie zamków
Wymiana zamków

Otwieranie domów i mieszkań w Gdańsku

Będąc w ciągłym pośpiechu możemy zapomnieć o zabraniu kluczy wychodząc na zewnątrz i zatrzasnąć drzwi. Zamki wraz z upływem czasu mogą zacząć zacinać się i otwierać się z trudem, a nawet zablokować uniemożliwiając nam wejście do środka. Dla osoby znającej się na ślusarstwie otwieranie domów w awaryjnej sytuacji nie będzie stanowiło problemu. Tak samo sytuacja będzie wyglądać w blokach. Otwieranie mieszkań zasadniczo nie będzie się różnić, bo chociaż drzwi zewnętrzne od domów mają inna konstrukcję, ale zamki mają najczęściej taką samą budowę. Osoba profesjonalnie zajmująca się ślusarstwem, zna budowę nowoczesnych mechanizmów i wie w jaki sposób otworzyć zamek bez uszkodzenia go. Usługi ślusarskie przydadzą się nam nie tylko przy awaryjnym otwieraniu drzwi, ale także jeśli mamy problem z mechanizmem zamka. Fachowiec sprawdzi czy wymaga on naprawy, a jeśli nie zaproponuje wymianę na nowy. Właściwe zamontowanie zamka wysokiej klasy, pozwoli nam przed długie lata uniknąć problemów, jak również zabezpieczy nas przed włamywaczami.

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń
Karolina Bollin
Karolina Bollin
2022-02-14
Szybko, sprawnie, bezproblemowo mimo późnych godzin wieczornych w Walentynki 🙂 Pan nie dość, że odblokował Nam zamek i wpuścił do mieszkania, to jeszcze od ręki wymienił go na nowy. Dziękujemy!
Agata Żukowska
Agata Żukowska
2021-08-07
Jestem pod wrażeniem ekspresowej reakcji i ekspresowej, profesjonalnej naprawy, nawet w sobotę wieczorem! Polecam serdecznie. Następnym razem będę wiedziała, gdzie w pierwszej kolejności dzwonić w sytuacji awaryjnej! 🙂
Paweł Stuczka
Paweł Stuczka
2021-06-23
Od wezwania do wykonania- 30min! Pan przyjechał nawet podczas meczu Polski na Euro 2020. Super!
Kacper Oleksiuk
Kacper Oleksiuk
2021-04-13
Gdzie inni próbowaliby łoić na kasę, tutaj dostałem szybką i pomocną podpowiedź 😄😄
Kinga Kroczek
Kinga Kroczek
2021-03-12
Szczerze plecam usługi ślusarskie!! Szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Jakub Rytel
Jakub Rytel
2021-03-07
Pełen profesjonalizm i szybka obsługa 🙂 POLECAM !
ankas8260
ankas8260
2021-02-28
Sympatyczny Pan przyjechał w ciągu 10 minut. Szybko i sprawnie otworzył zamknięte drzwi i dokonał wymiany zamka na nowy. Polecam!
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
2021-02-03
Serdecznie polecam! Najlepsza firma w Trójmieście pod każdym względem! Potrzebowałam pomocy na już, na teraz i tak ją dostałam. Prawdziwy fachowiec i co też bardzo ważne najlepsza cena w TRICITY!
Angelika
Angelika
2020-11-14
Przystępna cena za wykonaną pracę, polecam
Weronika Skrzypek
Weronika Skrzypek
2020-11-08
Profesjonalizm na każdym kroku świadczonej usługi. Serdecznie polecam 😉
Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń