Ślusarz
Pogotowie zamkowe
Otwieranie samochodu
Otwieranie zamków
Wymiana zamków

Naprawa i wymiana zamków w Gdańsku

Wszystkim zależy na odpowiednim zabezpieczeniu swojej nieruchomości. A solidny zamek do drzwi jest jednym z podstawowych elementów przeciwwłamaniowych. Prawidłowe działanie wszystkich mechanizmów w zamku drzwiowym, nawet najlepszej firmy, wymaga systematycznego serwisowania. Żaden system nie jest bezawaryjny. Ciągłe otwieranie, zamykanie lub trzaskanie drzwiami wejściowymi wpływa na żywotność zastosowanych zabezpieczeń, w tym samego zamka. Do uszkodzeń może zatem dojść nie tylko na skutek włamania, ale też w trakcie codziennego użytkowania. Naprawa zamka zwykle zaczyna się od czyszczenia, zwłaszcza gdy nie da rady włożyć ani wyjąć klucza. Może się także okazać, że mechanizm jest zbyt luźny i trzeba go dokręcić. 

Fachowa pomoc przy wymianie zamków drzwiowych

Zdarza się, że naprawa zamka w drzwiach nie jest już możliwa. Dzieje się tak w momencie, kiedy mechanizm został zniszczony, na przykład w wyniku włamania. Aby uniknąć kolejnych kłopotów, nie wystarczy pozbyć się tylko wadliwych części. Najlepiej jest zdemontować stary zamek. Założenie nowego dotyczy również przypadku zgubienia kluczy. Jeśli potrzebujesz pomocy specjalisty, który wymieni zamki na nowe, wezwij naszego specjalistę.

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń
Karolina Bollin
Karolina Bollin
2022-02-14
Szybko, sprawnie, bezproblemowo mimo późnych godzin wieczornych w Walentynki 🙂 Pan nie dość, że odblokował Nam zamek i wpuścił do mieszkania, to jeszcze od ręki wymienił go na nowy. Dziękujemy!
Agata Żukowska
Agata Żukowska
2021-08-07
Jestem pod wrażeniem ekspresowej reakcji i ekspresowej, profesjonalnej naprawy, nawet w sobotę wieczorem! Polecam serdecznie. Następnym razem będę wiedziała, gdzie w pierwszej kolejności dzwonić w sytuacji awaryjnej! 🙂
Paweł Stuczka
Paweł Stuczka
2021-06-23
Od wezwania do wykonania- 30min! Pan przyjechał nawet podczas meczu Polski na Euro 2020. Super!
Kacper Oleksiuk
Kacper Oleksiuk
2021-04-13
Gdzie inni próbowaliby łoić na kasę, tutaj dostałem szybką i pomocną podpowiedź 😄😄
Kinga Kroczek
Kinga Kroczek
2021-03-12
Szczerze plecam usługi ślusarskie!! Szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Jakub Rytel
Jakub Rytel
2021-03-07
Pełen profesjonalizm i szybka obsługa 🙂 POLECAM !
ankas8260
ankas8260
2021-02-28
Sympatyczny Pan przyjechał w ciągu 10 minut. Szybko i sprawnie otworzył zamknięte drzwi i dokonał wymiany zamka na nowy. Polecam!
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
2021-02-03
Serdecznie polecam! Najlepsza firma w Trójmieście pod każdym względem! Potrzebowałam pomocy na już, na teraz i tak ją dostałam. Prawdziwy fachowiec i co też bardzo ważne najlepsza cena w TRICITY!
Angelika
Angelika
2020-11-14
Przystępna cena za wykonaną pracę, polecam
Weronika Skrzypek
Weronika Skrzypek
2020-11-08
Profesjonalizm na każdym kroku świadczonej usługi. Serdecznie polecam 😉
Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń