Pogotowie Zamkowe
Otwieranie Samochodów
Otwieranie Mieszkań

Pogotowie ślusarskie w Gdyni. Szybka i sprawna pomoc z otworzeniem lub wymianą zamka w drzwiach wejściowych, a także otwieranie samochodów.

Otwieranie
domów

Otwieranie
samochodów

Pogotowie zamkowe

Otwieranie samochodu

Ślusarz

Otwieranie zamków

Wymiana zamków

Pogotowie zamkowe - otwieranie domów i otwieranie mieszkań | Gdynia

Różnego rodzaju awarie zamka, czy też zagubienie kluczy to sytuacje jednostkowe, z którymi każdy z nas może mieć do czynienia. Jako że sprawnie funkcjonujący zamek jest niezbędny, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo domownikom wierzymy, że ślusarz powinien być dostępny niezależnie od dnia tygodnia. Rozumiemy, że konieczność wymiany lub naprawy zamka może pojawić się o każdej porze. W związku z tym świadczmy usług niezależnie od dnia tygodnia oraz pory dnia. Dokonamy wymiany i naprawy zarówno zwykłego zamka, jak i bardziej profesjonalnych mechanizmów w zamkach antywłamaniowych oraz patentowych.

Usługi ślusarskie w Gdyni

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie, które obejmują m.in.:

  • otwieranie zamków;
  • naprawę uszkodzonych zamków;
  • wymianę zamka, jeżeli usunięcie usterki okazuje się niemożliwe;
  • fachową pomoc w zakresie doboru nowego zamka;
  • otwieranie samochodów;
Potrzebujesz pomocy ślusarza? Zadzwoń!

Otwieranie domów i mieszkań w Gdyni

Podczas codziennego pośpiechu, wiele czynności wykonujemy samoczynnie nie myśląc nawet o nich. Wychodząc szybko z domu możemy zapomnieć kluczy tracąc możliwość wejścia do środka. Jeśli nie posiadamy zapasowych kluczy jednym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług ślusarza. Dla doświadczonego pracownika otwieranie domów czy otwieranie mieszkań nie będzie stanowiło problemu. Również zamki antywłamaniowe są możliwe do otwarcia. Wymagana jest jedynie odpowiednia znajomość mechanizmu i posiadanie odpowiedniego sprzętu. Pracownicy naszej firmy ciągle szkolą się i zwiększają doświadczenie, dzięki czemu poradzą sobie nawet z trudnymi mechanizmami. Osoba profesjonalnie świadcząca usługi ślusarskie nie tylko pomoże nam w trudnej sytuacji przyjeżdżając na miejsce, ale także wskaże czy niezbędna jest wymiana zamka. Częstym przypadkiem jest, że mechanizm wymaga odpowiedniego serwisu. Jeśli jednak konieczna będzie wymiana, ślusarz zajmie się również i tym. Nie trzeba samemu szukać odpowiedniego zamka do drzwi, ślusarz zajmie się całym procesem wymiany zamka.

Awaryjne otwieranie samochodów - Gdynia

Czasem nawet chwila rozkojarzenia może wystarczyć, by nie móc wsiąść do własnego auta. Systemy, które mają nas chronić przed złodziejami, czasem utrudniają nam życie. Tak jest m.in. systemami blokującymi zamki w aucie. Co zrobić, gdy zatrzaśniesz kluczki, albo zamek w aucie nie chce działać. Najbezpieczniej jest wtedy wezwać pogotowie zamkowe. Internet jest pełen pomysłów, jak otworzyć drzwi samochodu, wtedy gdy kluczki zostały w środku, jak i wtedy, gdy ewidentnie coś musiało przestać działać. Rzadko kiedy znajdziemy jednak tam informację, że w ten sposób można raczej zafundować sobie konieczność jeszcze droższej naprawy. Ślusarz ma nie tylko odpowiednie narzędzia, ale i wiedzę, a jego usługa z całą pewnością będzie tańsza niż późniejsze zbędne naprawy. Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, która przyda się nie tylko w przypadku zatrzaśnięcia kluczyka. Tak naprawdę po ślusarza powinniśmy dzwonić zawsze wtedy, gdy z jakiś przyczyn nie możemy otworzyć samochodu. No może poza oczywistą sytuacją, kiedy potrzebne są nowe baterie do pilota. Choć ślusarz pomoże i w tym wypadku.

Szybka pomoc ślusarza

Naszym zadaniem to nie tylko otwieranie drzwi oraz wymiana zamków. Jesteśmy świadomi jak dużą rolę w zabezpieczeniu naszego życia oraz mienia odgrywa dobrze zamontowany zamek. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas usługi były na najwyższym poziomie, tak aby gwarantowały domownikom poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.

Potrzebna pomoc z zamkiem? Zgłoś się do nas!

Umiejętności z zakresu wymiany, naprawy oraz otwierania zamków nabyliśmy przez lata wykonywanej pracy oraz poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach. Dzięki temu posiadamy wiedzę dotyczącą najnowszych rozwiązań technicznych i możemy wspomóc klienta w każdej sytuacji. W celu zgłoszenia problemu z zamkiem prosimy o kontakt telefoniczny.

Masz problem z zamkiem?

Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń