Pogotowie Zamkowe
Otwieranie Samochodów
Otwieranie Mieszkań

Pogotowie ślusarskie w Sopocie. Szybka i sprawna pomoc z otworzeniem lub wymianą zamka w drzwiach wejściowych, a także otwieranie samochodów.

Otwieranie
domów

Otwieranie
samochodów

Pogotowie zamkowe

Otwieranie samochodu

Ślusarz

Otwieranie zamków

Wymiana zamków

Pogotowie zamkowe - otwieranie domów i otwieranie mieszkań | Sopot

Utrata kluczy lub awaria zamka w drzwiach należy do sytuacji, których nie można przewidzieć. Równocześnie ze względu na ważną funkcję, jaką pełni zamek w drzwiach ślusarz powinien pełnić swój obowiązek w każdy dzień tygodnia. Zgłaszając się do nas uzyskają państwo natychmiastową pomoc w przywróceniu funkcjonalności drzwi niezależnie od dnia tygodnia oraz godziny, w której pojawi się problem z zamkiem.

Usługi ślusarskie w Sopocie

Oferowane przez nas usługi ślusarskie to przede wszystkim:

  • otwieranie drzwi w przypadku utraty dostępu do kluczy;
  • naprawa zamków w przypadku awarii;
  • wymiana zamków, gdy naprawa jest niemożliwa;
  • profesjonalna pomóc w doborze nowego zamka;
  • otwieranie samochodów;
Potrzebujesz pomocy ślusarza? Zadzwoń!

Awaryjne otwieranie samochodów - Sopot

W nowoczesnych samochodach jest coraz więcej systemów, które mają wręcz myśleć za kierowcę. Dotyczy to nie tylko bezpieczeństwa jazdy, ale też systemów przeciwkradzieżowych. Tylko co jeśli systemy zamkną kluczyki w środku? Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu, nawet na własnym podjeździe. Wysiadasz otworzyć bramę, kluczyk zostaje w środku, a sąsiadka zagaduje Cię chwilę dłużej… Pod domem to jednak zwykle nie jest problem, wystarczy podejść po drugi komplet kluczy. Ale co jeśli zatrzaśniemy kluczki będąc setki kilometrów od domu. Otwieranie samochodów przy obecnej ilości powiązanych systemów w aucie bez fachowej wiedzy może być nie tyle niebezpieczne, co bardzo kosztowne. Zdecydowanie lepiej zadzwonić po pogotowie zamkowe i zaufać specjalistom. Wykwalifikowany ślusarz dostanie się do wnętrza auta nie wyrządzając niepotrzebnych szkód. Warto pamiętać, że po pogotowie zamkowe warto dzwonić nie tylko, gdy zatrzaśniemy kluczki, ale także gdy np. zamek w samochodzie odmówi posłuszeństwa. W takiej sytuacji też lepiej nie ryzykować dodatkowych uszkodzeń, tylko zadzwonić do ślusarza, dla którego awaryjne otwieranie samochodów to łatwizna.

Szybka pomoc ślusarza

Jako firma działająca na rynku od wielu lat posiadamy duże doświadczenie w otwieraniu, naprawie i wymianie zarówno zamków prostych, jak i bardziej skomplikowanych mechanizmów w drzwiach antywłamaniowych oraz w drzwiach patentowych.

Potrzebna pomoc z zamkiem? Zgłoś się do nas!

Odpowiednią wiedzę z zakresu usług ślusarskich nabyliśmy poprzez regularne uczestnictwo w kursach i szkoleniach oraz w rezultacie wielu wykonywanych zleceń. W celu zgłoszenia problemu z zamkiem prosimy o kontakt telefoniczny.

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń

Karolina Bollin
Karolina Bollin
2022-02-14
Szybko, sprawnie, bezproblemowo mimo późnych godzin wieczornych w Walentynki 🙂 Pan nie dość, że odblokował Nam zamek i wpuścił do mieszkania, to jeszcze od ręki wymienił go na nowy. Dziękujemy!
Agata Żukowska
Agata Żukowska
2021-08-07
Jestem pod wrażeniem ekspresowej reakcji i ekspresowej, profesjonalnej naprawy, nawet w sobotę wieczorem! Polecam serdecznie. Następnym razem będę wiedziała, gdzie w pierwszej kolejności dzwonić w sytuacji awaryjnej! 🙂
Paweł Stuczka
Paweł Stuczka
2021-06-23
Od wezwania do wykonania- 30min! Pan przyjechał nawet podczas meczu Polski na Euro 2020. Super!
Kacper Oleksiuk
Kacper Oleksiuk
2021-04-13
Gdzie inni próbowaliby łoić na kasę, tutaj dostałem szybką i pomocną podpowiedź 😄😄
Kinga Kroczek
Kinga Kroczek
2021-03-12
Szczerze plecam usługi ślusarskie!! Szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Jakub Rytel
Jakub Rytel
2021-03-07
Pełen profesjonalizm i szybka obsługa 🙂 POLECAM !
ankas8260
ankas8260
2021-02-28
Sympatyczny Pan przyjechał w ciągu 10 minut. Szybko i sprawnie otworzył zamknięte drzwi i dokonał wymiany zamka na nowy. Polecam!
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
2021-02-03
Serdecznie polecam! Najlepsza firma w Trójmieście pod każdym względem! Potrzebowałam pomocy na już, na teraz i tak ją dostałam. Prawdziwy fachowiec i co też bardzo ważne najlepsza cena w TRICITY!
Angelika
Angelika
2020-11-14
Przystępna cena za wykonaną pracę, polecam
Weronika Skrzypek
Weronika Skrzypek
2020-11-08
Profesjonalizm na każdym kroku świadczonej usługi. Serdecznie polecam 😉
Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń