Pogotowie Zamkowe
Otwieranie Samochodów
Otwieranie Mieszkań

Pogotowie ślusarskie w Sopocie. Szybka i sprawna pomoc z otworzeniem lub wymianą zamka w drzwiach wejściowych, a także otwieranie samochodów.

Otwieranie
domów

Otwieranie
samochodów

Pogotowie zamkowe

Otwieranie samochodu

Ślusarz

Otwieranie zamków

Wymiana zamków

Pogotowie zamkowe - otwieranie domów i otwieranie mieszkań | Sopot

Utrata kluczy lub awaria zamka w drzwiach należy do sytuacji, których nie można przewidzieć. Równocześnie ze względu na ważną funkcję, jaką pełni zamek w drzwiach ślusarz powinien pełnić swój obowiązek w każdy dzień tygodnia. Zgłaszając się do nas uzyskają państwo natychmiastową pomoc w przywróceniu funkcjonalności drzwi niezależnie od dnia tygodnia oraz godziny, w której pojawi się problem z zamkiem.

Usługi ślusarskie w Sopocie

Oferowane przez nas usługi ślusarskie to przede wszystkim:

  • otwieranie drzwi w przypadku utraty dostępu do kluczy;
  • naprawa zamków w przypadku awarii;
  • wymiana zamków, gdy naprawa jest niemożliwa;
  • profesjonalna pomóc w doborze nowego zamka;
  • otwieranie samochodów;
Potrzebujesz pomocy ślusarza? Zadzwoń!

Awaryjne otwieranie samochodów - Sopot

W nowoczesnych samochodach jest coraz więcej systemów, które mają wręcz myśleć za kierowcę. Dotyczy to nie tylko bezpieczeństwa jazdy, ale też systemów przeciwkradzieżowych. Tylko co jeśli systemy zamkną kluczyki w środku? Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu, nawet na własnym podjeździe. Wysiadasz otworzyć bramę, kluczyk zostaje w środku, a sąsiadka zagaduje Cię chwilę dłużej… Pod domem to jednak zwykle nie jest problem, wystarczy podejść po drugi komplet kluczy. Ale co jeśli zatrzaśniemy kluczki będąc setki kilometrów od domu. Otwieranie samochodów przy obecnej ilości powiązanych systemów w aucie bez fachowej wiedzy może być nie tyle niebezpieczne, co bardzo kosztowne. Zdecydowanie lepiej zadzwonić po pogotowie zamkowe i zaufać specjalistom. Wykwalifikowany ślusarz dostanie się do wnętrza auta nie wyrządzając niepotrzebnych szkód. Warto pamiętać, że po pogotowie zamkowe warto dzwonić nie tylko, gdy zatrzaśniemy kluczki, ale także gdy np. zamek w samochodzie odmówi posłuszeństwa. W takiej sytuacji też lepiej nie ryzykować dodatkowych uszkodzeń, tylko zadzwonić do ślusarza, dla którego awaryjne otwieranie samochodów to łatwizna.

Szybka pomoc ślusarza

Jako firma działająca na rynku od wielu lat posiadamy duże doświadczenie w otwieraniu, naprawie i wymianie zarówno zamków prostych, jak i bardziej skomplikowanych mechanizmów w drzwiach antywłamaniowych oraz w drzwiach patentowych.

Potrzebna pomoc z zamkiem? Zgłoś się do nas!

Odpowiednią wiedzę z zakresu usług ślusarskich nabyliśmy poprzez regularne uczestnictwo w kursach i szkoleniach oraz w rezultacie wielu wykonywanych zleceń. W celu zgłoszenia problemu z zamkiem prosimy o kontakt telefoniczny.

Masz problem z zamkiem?

Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń