Pogotowie Zamkowe
Otwieranie Samochodów
Otwieranie Mieszkań

Pogotowie ślusarskie w Nowym Dworze Gdańskim. Szybka i sprawna pomoc z otworzeniem lub wymianą zamka w drzwiach wejściowych, a także otwieranie samochodów.

Otwieranie
domów

Otwieranie
samochodów

Pogotowie zamkowe

Otwieranie samochodu

Ślusarz

Otwieranie zamków

Wymiana zamków

Pogotowie zamkowe w Nowym Dworze Gdańskim

Kiedy nie możesz otworzyć drzwi do własnego domu czy mieszkania, nie jest to sytuacją normalną. Oznacza to często awarię zamka. W zdecydowanej większości przypadków nie da się tego rozwiązać we własnym zakresie, bo nie ma się właściwych narzędzi ani odpowiednich umiejętności. Rozwiązaniem stają się wtedy usługi ślusarskie, czyli nasi fachowcy, którzy poradzą sobie z każdym zamkiem.

W razie problemów z zamkiem (które mogą mieć najróżniejsze podłoże), wystarczy wezwać ślusarza z naszej firmy, który w możliwie najszybszym czasie (albo innym ustalonym terminie) dojedzie do Klienta i zajmie się problemem. Będzie to otwieranie domów i mieszkań, do których nie można się dostać, bo zgubiło się klucze albo zostały one zatrzaśnięte wewnątrz budynku. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dlatego otwarcie drzwi czy całkowita wymiana zamków w mieszkaniach nie nastręcza żadnych problemów – bez względu na rodzaj drzwi i model znajdującego się w nich zamka. Nasze kompletne usługi, obejmujące bezpieczne sposoby otwierania zamków w drzwiach bez ich uszkodzenia, a także naprawy różnego rodzaju zamków, są przeprowadzane przez doświadczonych pracowników.

Otwieranie drzwi samochodu i usługi ślusarskie - Nowy Dwór Gdański

Nowoczesne zamki samochodowe to bardzo skomplikowane urządzenia elektroniczne, gdzie odpowiednio zakodowany kluczyk jest tylko jednym z wielu elementów. W razie, kiedy zamek taki ulegnie awarii konieczne będzie pogotowie zamkowe. Tylko korzystając z usług specjalisty uzyskuje się pewność, że zamek otwarty zostanie w sposób dla niego bezpieczny.

Ślusarz kojarzy nam się przede wszystkim z pracą w metalu. Warto jednak wiedzieć, że to również praca ze wszystkim, co wiąże się z zamkami – również tymi elektronicznymi. W nowoczesnych zamkach samochodowych awarii ulec może wiele elementów, a najdrobniejszy nawet problem może skutkować niemożliwością dostania się do własnego auta. Dysponujący odpowiednim sprzętem, a przede wszystkim wiedzą specjalista pomoże nam rozwiązać ten problem.

Potrzebujesz pomocy z zamkiem? Zgłoś się do nas!​

Funkcjonujący zamek w drzwiach to podstawowy gwarant bezpieczeństwa. W przypadku zepsucia się zamka lub utraty kluczy konieczna jest natychmiastowa interwencja, która przywróci podstawową funkcjonalność drzwi. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas!

Masz problem z zamkiem?

Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń