Pogotowie Zamkowe
Otwieranie Samochodów
Otwieranie Mieszkań

Pogotowie ślusarskie w Pruszczu Gdańskim. Szybka i sprawna pomoc z otworzeniem lub wymianą zamka w drzwiach wejściowych, a także otwieranie samochodów.

Otwieranie
domów

Otwieranie
samochodów

Pogotowie zamkowe

Otwieranie samochodu

Ślusarz

Otwieranie zamków

Wymiana zamków

Pogotowie zamkowe w Pruszczu Gdańskim

W sytuacjach takich jak zgubienie kluczy, czy przypadkowe zatrzaśnięcie drzwi bez możliwości ich otworzenia, wydaje się, że nie ma żadnego wyjścia z takiego problemu. Jednak nasze usługi ślusarskie będą w stanie rozwiązać kłopoty właśnie takiego typu – do tego odbędzie się to naprawdę szybko.

W oparciu o nasze doświadczenie w branży jesteśmy gotowi rozwiązać wszelkie problemy związane z awariami zamków. Wszystko oczywiście z dojazdem do naszych Klientów, co dzięki naszej dyspozycyjności odbędzie się w możliwie najszybszym czasie. Po wezwaniu zjawimy się, by otworzyć zatrzaśnięte drzwi, pomóc w razie zgubienia kluczy i braku możliwości dostania się do budynku, czy w razie każdego innego problemu z zamkiem. Otwieranie domów i mieszkań, będzie mogło wiązać się oczywiście – w razie potrzeby – z usługami montażu i wymiany każdego zabezpieczenia zamontowanego w drzwiach. Chodzi tu o zamki, zasuwy, blokady, wkładki podklamkowe, bolce, rygle, itp. Wszystkie takie prace zostaną wykonane z najwyższą starannością i dbałością o zasady bezpieczeństwa. Będzie to możliwe dlatego, że wykonają je przeszkoleni technicy, wyspecjalizowani w awaryjnym otwieraniu zamków.

Otwieranie drzwi samochodu i usługi ślusarskie - Pruszcz Gdański

Awaria zamka w samochodzie może być dużym problemem. Zwłaszcza jeżeli przydarzy się na środku miasta i pilnie potrzeba użyć samochodu. Na szczęście działa pogotowie zamkowe, którego jedną z usług jest właśnie otwieranie zamków samochodowych.

Kiedy mamy problem z zamkiem konieczny będzie kontakt ze ślusarzem, który pomoże nam dostać się do wnętrza auta. Otwieranie samochodów bez odpowiedniego kluczyka nie jest oczywiście łatwe i wymaga odpowiedniej wprawy i wiedzy, którą właśnie ślusarz dysponuje. Konieczne są oczywiście również odpowiednie narzędzia. Niezależnie od tego, czy otwierany będzie nowoczesny, czy też tradycyjny zamek, wprawny fachowiec powinien otworzyć go w taki sposób, by zamek pozostał nienaruszony. Nasi serwisanci to najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie.

Potrzebujesz pomocy z zamkiem? Zgłoś się do nas!​

Funkcjonujący zamek w drzwiach to podstawowy gwarant bezpieczeństwa. W przypadku zepsucia się zamka lub utraty kluczy konieczna jest natychmiastowa interwencja, która przywróci podstawową funkcjonalność drzwi. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas!

Masz problem z zamkiem?

Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń