Pogotowie Zamkowe
Otwieranie Samochodów
Otwieranie Mieszkań

Pogotowie ślusarskie w Pruszczu Gdańskim. Szybka i sprawna pomoc z otworzeniem lub wymianą zamka w drzwiach wejściowych, a także otwieranie samochodów.

Otwieranie
domów

Otwieranie
samochodów

Pogotowie zamkowe

Otwieranie samochodu

Ślusarz

Otwieranie zamków

Wymiana zamków

Pogotowie zamkowe w Pruszczu Gdańskim

W sytuacjach takich jak zgubienie kluczy, czy przypadkowe zatrzaśnięcie drzwi bez możliwości ich otworzenia, wydaje się, że nie ma żadnego wyjścia z takiego problemu. Jednak nasze usługi ślusarskie będą w stanie rozwiązać kłopoty właśnie takiego typu – do tego odbędzie się to naprawdę szybko.

W oparciu o nasze doświadczenie w branży jesteśmy gotowi rozwiązać wszelkie problemy związane z awariami zamków. Wszystko oczywiście z dojazdem do naszych Klientów, co dzięki naszej dyspozycyjności odbędzie się w możliwie najszybszym czasie. Po wezwaniu zjawimy się, by otworzyć zatrzaśnięte drzwi, pomóc w razie zgubienia kluczy i braku możliwości dostania się do budynku, czy w razie każdego innego problemu z zamkiem. Otwieranie domów i mieszkań, będzie mogło wiązać się oczywiście – w razie potrzeby – z usługami montażu i wymiany każdego zabezpieczenia zamontowanego w drzwiach. Chodzi tu o zamki, zasuwy, blokady, wkładki podklamkowe, bolce, rygle, itp. Wszystkie takie prace zostaną wykonane z najwyższą starannością i dbałością o zasady bezpieczeństwa. Będzie to możliwe dlatego, że wykonają je przeszkoleni technicy, wyspecjalizowani w awaryjnym otwieraniu zamków.

Otwieranie drzwi samochodu i usługi ślusarskie - Pruszcz Gdański

Awaria zamka w samochodzie może być dużym problemem. Zwłaszcza jeżeli przydarzy się na środku miasta i pilnie potrzeba użyć samochodu. Na szczęście działa pogotowie zamkowe, którego jedną z usług jest właśnie otwieranie zamków samochodowych.

Kiedy mamy problem z zamkiem konieczny będzie kontakt ze ślusarzem, który pomoże nam dostać się do wnętrza auta. Otwieranie samochodów bez odpowiedniego kluczyka nie jest oczywiście łatwe i wymaga odpowiedniej wprawy i wiedzy, którą właśnie ślusarz dysponuje. Konieczne są oczywiście również odpowiednie narzędzia. Niezależnie od tego, czy otwierany będzie nowoczesny, czy też tradycyjny zamek, wprawny fachowiec powinien otworzyć go w taki sposób, by zamek pozostał nienaruszony. Nasi serwisanci to najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie.

Potrzebujesz pomocy z zamkiem? Zgłoś się do nas!​

Funkcjonujący zamek w drzwiach to podstawowy gwarant bezpieczeństwa. W przypadku zepsucia się zamka lub utraty kluczy konieczna jest natychmiastowa interwencja, która przywróci podstawową funkcjonalność drzwi. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas!

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń

Karolina Bollin
Karolina Bollin
2022-02-14
Szybko, sprawnie, bezproblemowo mimo późnych godzin wieczornych w Walentynki 🙂 Pan nie dość, że odblokował Nam zamek i wpuścił do mieszkania, to jeszcze od ręki wymienił go na nowy. Dziękujemy!
Agata Żukowska
Agata Żukowska
2021-08-07
Jestem pod wrażeniem ekspresowej reakcji i ekspresowej, profesjonalnej naprawy, nawet w sobotę wieczorem! Polecam serdecznie. Następnym razem będę wiedziała, gdzie w pierwszej kolejności dzwonić w sytuacji awaryjnej! 🙂
Paweł Stuczka
Paweł Stuczka
2021-06-23
Od wezwania do wykonania- 30min! Pan przyjechał nawet podczas meczu Polski na Euro 2020. Super!
Kacper Oleksiuk
Kacper Oleksiuk
2021-04-13
Gdzie inni próbowaliby łoić na kasę, tutaj dostałem szybką i pomocną podpowiedź 😄😄
Kinga Kroczek
Kinga Kroczek
2021-03-12
Szczerze plecam usługi ślusarskie!! Szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Jakub Rytel
Jakub Rytel
2021-03-07
Pełen profesjonalizm i szybka obsługa 🙂 POLECAM !
ankas8260
ankas8260
2021-02-28
Sympatyczny Pan przyjechał w ciągu 10 minut. Szybko i sprawnie otworzył zamknięte drzwi i dokonał wymiany zamka na nowy. Polecam!
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
2021-02-03
Serdecznie polecam! Najlepsza firma w Trójmieście pod każdym względem! Potrzebowałam pomocy na już, na teraz i tak ją dostałam. Prawdziwy fachowiec i co też bardzo ważne najlepsza cena w TRICITY!
Angelika
Angelika
2020-11-14
Przystępna cena za wykonaną pracę, polecam
Weronika Skrzypek
Weronika Skrzypek
2020-11-08
Profesjonalizm na każdym kroku świadczonej usługi. Serdecznie polecam 😉
Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń