Pogotowie Zamkowe
Otwieranie Samochodów
Otwieranie Mieszkań

Pogotowie ślusarskie w Gdańsku. Szybka i sprawna pomoc z otworzeniem lub wymianą zamka w drzwiach wejściowych, a także otwieranie samochodów.

Otwieranie
domów

Otwieranie
samochodów

Pogotowie zamkowe

Otwieranie samochodu

Ślusarz

Otwieranie zamków

Wymiana zamków

Pogotowie zamkowe - otwieranie domów i otwieranie mieszkań | Gdańsk

Otwieranie drzwi oraz naprawa i wymiana zamków to podstawowe usługi, które świadczymy od wielu lat. W toku nabytego doświadczenia w pracy oraz kursów i szkoleń, których jesteśmy regularnymi uczestnikami nabyliśmy wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają nam pracę z zarówno zwykłymi, jak i antywłamaniowymi oraz patentowymi zamkami. Oznacza to, że nigdy nie pozostawimy klienta w potrzebie oraz rozwiążemy każdy napotkany problem. W przypadkach, gdy naprawa okaże się niemożliwa wspomożemy klienta w wyborze nowego zamka, który będzie w pełni dostosowany do jego potrzeb.

Usługi ślusarskie w Gdańsku

Jako firma ślusarska świadczymy kompleksowe usługi ślusarskie, które obejmują przede wszystkim:

  • wymianę zamka;
  • otwieranie zamka, jeżeli klient utracił dostęp do kluczy;
  • naprawę zamka, jeżeli jest ona możliwa;
  • fachową pomoc w doborze nowego zamka do drzwi;
  • otwieranie drzwi samochodu;
Potrzebujesz pomocy ślusarza? Zadzwoń!

Otwieranie domów i mieszkań w Gdańsku

Będąc w ciągłym pośpiechu możemy zapomnieć o zabraniu kluczy wychodząc na zewnątrz i zatrzasnąć drzwi. Zamki wraz z upływem czasu mogą zacząć zacinać się i otwierać się z trudem, a nawet zablokować uniemożliwiając nam wejście do środka. Dla osoby znającej się na ślusarstwie otwieranie domów w awaryjnej sytuacji nie będzie stanowiło problemu. Tak samo sytuacja będzie wyglądać w blokach. Otwieranie mieszkań zasadniczo nie będzie się różnić, bo chociaż drzwi zewnętrzne od domów mają inna konstrukcję, ale zamki mają najczęściej taką samą budowę. Osoba profesjonalnie zajmująca się ślusarstwem, zna budowę nowoczesnych mechanizmów i wie w jaki sposób otworzyć zamek bez uszkodzenia go. Usługi ślusarskie przydadzą się nam nie tylko przy awaryjnym otwieraniu drzwi, ale także jeśli mamy problem z mechanizmem zamka. Fachowiec sprawdzi czy wymaga on naprawy, a jeśli nie zaproponuje wymianę na nowy. Właściwe zamontowanie zamka wysokiej klasy, pozwoli nam przed długie lata uniknąć problemów, jak również zabezpieczy nas przed włamywaczami.

Awaryjne otwieranie samochodów - Gdańsk

Nowoczesne samochody mają być wygodne, bezpieczne, a zarazem trudne do ukradzenia. To oznacza, że producenci pakują w nie coraz więcej skomplikowanych systemów.  Jednak nawet najlepsze systemy czasem się psują, co wtedy? Zwłaszcza zimą, zamki w samochodzie czasem odmawiają posłuszeństwa. W takiej sytuacji, jeśli jesteśmy blisko domu, można sprawdzić drugi komplet kluczy. Jednak jeśli okaże się, że problem tkwi w zamku lepiej zadzwonić po fachowca, dla którego awaryjne otwieranie samochodów to codzienność. W internecie co prawda można znaleźć opisy różnych sposobów awaryjnego dostania się do samochodu. Warto jednak pamiętać, że bez wprawy i odpowiednich narzędzi bardzo łatwo można coś uszkodzić i sprawić, że naprawa będzie wielokrotnie droższa. Wykwalifikowani i doświadczeni ślusarze pomogą nam w wielu kłopotliwych sytuacjach, także w tych wymagających awaryjnego otwarcia auta. Może to być prozaiczna sytuacja kluczyka zatrzaśniętego w środku. Ślusarz poradzi sobie jednak też z różnego rodzaju awariami zamków, co ważne, nie uszkadzając nam samochodu.

Szybka pomoc ślusarza

Przypadkowa utrata dostępu do kluczy lub awaria zamka to sytuacja, z którą w życiu zmierzyć się może większość osób. Jako że sprawnie funkcjonujący zamek jest podstawą zapewniającą bezpieczeństwo domownikom jakiekolwiek problemy wymagają natychmiastowej interwencji ślusarza.

Potrzebna pomoc z zamkiem? Zgłoś się do nas!

Jeśli masz problem z zamkiem w drzwiach lub samochodzie nie zwlekaj. W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz zgłoszenia problemu z zamkiem prosimy o kontakt telefoniczny. Naprawa lub wymiana zamka zostanie przeprowadzona w najkrótszym możliwym czasie od zgłoszenia.

Masz problem z zamkiem?

Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń