Pogotowie Zamkowe
Otwieranie Samochodów
Otwieranie Mieszkań

Pogotowie ślusarskie w Kartuzach. Szybka i sprawna pomoc z otworzeniem lub wymianą zamka w drzwiach wejściowych, a także otwieranie samochodów.

Otwieranie
domów

Otwieranie
samochodów

Pogotowie zamkowe

Otwieranie samochodu

Ślusarz

Otwieranie zamków

Wymiana zamków

Pogotowie zamkowe w Kartuzach

Przyczyn problemów z zamkiem w drzwiach może być naprawdę wiele. Prawdziwie kłopotliwa jest jednak sytuacja, kiedy sprawiają one, że nie można dostać się do własnego domu czy mieszkania. Wtedy problemu z zamkiem raczej nie da się pokonać na własną rękę, gdyż wymagają one użycia odpowiednich narzędzi i technik działania. Pomocą w takich właśnie sytuacjach będą nasze usługi ślusarskie.

Nasza firma, czyli przeszkoleni pracownicy z odpowiednim doświadczeniem, specjalizują się w awaryjnym otwieraniu zamków. Prace przeprowadzane są zaś w ten sposób, by otwieranie mieszkań (np. po zgubieniu kluczy) odbywało się bez zbędnych uszkodzeń (zarówno zamka, jak i drzwi). Oczywiście usługi przeprowadzane są z dojazdem do Klienta. Staramy się, by od momentu zgłoszenia awarii wszystko odbyło się jak najszybciej. Wykonywane przez naszą firmę usługi ślusarskie obejmują między innymi: otwieranie zatrzaśniętych drzwi – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych (przy użyciu nowoczesnych technik), naprawę uszkodzonych drzwi i zamków, otwieranie drzwi w przypadku zgubienia kluczy. Zajmiemy się także wyjmowaniem złamanego lub zablokowanego klucza z zamka, a także serwisem zamków do drzwi.

Otwieranie drzwi samochodu i usługi ślusarskie - Kartuzy

Czasem może zdarzyć się, że zamek w samochodzie nie przejdzie próby czasu i ulegnie awarii w najmniej odpowiednim momencie. Może się tak zdarzyć z wielu powodów. Czasem jest to niedbałość ze strony właściciela, a czasami zupełnie niezależne od niego czynniki. Niezależnie od tego, aby dostać się do samochodu potrzebny będzie ślusarz.

Przede wszystkim zawsze warto mieć zapisany kontakt do naszej firmy, oferującej między innymi awaryjne otwieranie samochodów. Możemy umówić się w dowolnym punkcie, do którego dojedzie nasz pracownik. Wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i narzędzia otworzy każdy zamek, niezależnie od tego, jak bardzo nowoczesny jest samochód. A najważniejsze jest to, że otwieranie zamka przebiega zawsze w taki sposób, że nie ulega on przy tym uszkodzeniu.

Potrzebujesz pomocy z zamkiem? Zgłoś się do nas!​

Funkcjonujący zamek w drzwiach to podstawowy gwarant bezpieczeństwa. W przypadku zepsucia się zamka lub utraty kluczy konieczna jest natychmiastowa interwencja, która przywróci podstawową funkcjonalność drzwi. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas!

Masz problem z zamkiem?

Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń