Ślusarz
Pogotowie zamkowe
Otwieranie samochodu
Otwieranie zamków
Wymiana zamków

Wymiana zamków w drzwiach - zaufaj profesjonalistom

Zamontowanie prawidłowego zamka w drzwiach jest bardzo ważne z punktu widzenia jego skuteczności w zakresie bezpieczeństwa. Niewłaściwy wybór może nie poprawić ochrony naszego mienia. Przy wyborze zamka należy wziąć pod uwagę jego stopień ochrony oraz techniczne możliwości jego montażu. Tylko prawidłowy montaż uchroni drzwi przed niepożądanymi gośćmi i zapewni niezawodne działanie. Źle zainstalowany zamek może nie spełniać swoich właściwości antywłamaniowych, a w najgorszym przypadku może się zaciąć. Czasem może się zdarzyć, że zamek się zaciął lub problemem są zgubione klucze.

Naprawa zamków w drzwiach - Sopot i okolice

Ostateczna cena zależy od rodzaju posiadanych drzwi i zamka, którego chcemy użyć. Zamki posiadające certyfikaty wysokiej odporności na włamanie są często droższe od podstawowych produktów, które nie są odporne na wiercenie czy wyważanie. Czas instalacji zamka drzwi może się różnić w zależności od przypadku. Zamki powierzchniowe są znacznie szybsze w montażu niż zamki wpuszczane, chociaż instalacja zamka szyfrowego wymaga dodatkowego programowania i przeszkolenia użytkowników. To przede wszystkim czasochłonność oraz użyte materiały decydują o ostatecznej cenie.

Oferujemy profesjonalną naprawę oraz wymianę w zamków w Sopocie i okolicach. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z szeroką ofertą naszej firmy, która oferuje również fachowe doradztwo w zakresie doboru zamków, a przede wszystkim ich naprawy oraz wymiany.

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń
Karolina Bollin
Karolina Bollin
2022-02-14
Szybko, sprawnie, bezproblemowo mimo późnych godzin wieczornych w Walentynki 🙂 Pan nie dość, że odblokował Nam zamek i wpuścił do mieszkania, to jeszcze od ręki wymienił go na nowy. Dziękujemy!
Agata Żukowska
Agata Żukowska
2021-08-07
Jestem pod wrażeniem ekspresowej reakcji i ekspresowej, profesjonalnej naprawy, nawet w sobotę wieczorem! Polecam serdecznie. Następnym razem będę wiedziała, gdzie w pierwszej kolejności dzwonić w sytuacji awaryjnej! 🙂
Paweł Stuczka
Paweł Stuczka
2021-06-23
Od wezwania do wykonania- 30min! Pan przyjechał nawet podczas meczu Polski na Euro 2020. Super!
Kacper Oleksiuk
Kacper Oleksiuk
2021-04-13
Gdzie inni próbowaliby łoić na kasę, tutaj dostałem szybką i pomocną podpowiedź 😄😄
Kinga Kroczek
Kinga Kroczek
2021-03-12
Szczerze plecam usługi ślusarskie!! Szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Jakub Rytel
Jakub Rytel
2021-03-07
Pełen profesjonalizm i szybka obsługa 🙂 POLECAM !
ankas8260
ankas8260
2021-02-28
Sympatyczny Pan przyjechał w ciągu 10 minut. Szybko i sprawnie otworzył zamknięte drzwi i dokonał wymiany zamka na nowy. Polecam!
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
2021-02-03
Serdecznie polecam! Najlepsza firma w Trójmieście pod każdym względem! Potrzebowałam pomocy na już, na teraz i tak ją dostałam. Prawdziwy fachowiec i co też bardzo ważne najlepsza cena w TRICITY!
Angelika
Angelika
2020-11-14
Przystępna cena za wykonaną pracę, polecam
Weronika Skrzypek
Weronika Skrzypek
2020-11-08
Profesjonalizm na każdym kroku świadczonej usługi. Serdecznie polecam 😉
Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń