Otwieranie samochodu
Ślusarz
Pogotowie zamkowe
Otwieranie zamków
Wymiana zamków

Awaryjne otwieranie samochodów - Gdynia i okolice

Czasem nawet chwila rozkojarzenia może wystarczyć, by nie móc wsiąść do własnego auta. Systemy, które mają nas chronić przed złodziejami, czasem utrudniają nam życie. Tak jest m.in. systemami blokującymi zamki w aucie. Co zrobić, gdy zatrzaśniesz kluczki, albo zamek w aucie nie chce działać. Najbezpieczniej jest wtedy wezwać pogotowie zamkowe. Internet jest pełen pomysłów, jak otworzyć drzwi samochodu, wtedy gdy kluczki zostały w środku, jak i wtedy, gdy ewidentnie coś musiało przestać działać. Rzadko kiedy znajdziemy jednak tam informację, że w ten sposób można raczej zafundować sobie konieczność jeszcze droższej naprawy. Ślusarz ma nie tylko odpowiednie narzędzia, ale i wiedzę, a jego usługa z całą pewnością będzie tańsza niż późniejsze zbędne naprawy. Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, która przyda się nie tylko w przypadku zatrzaśnięcia kluczyka. Tak naprawdę po ślusarza powinniśmy dzwonić zawsze wtedy, gdy z jakiś przyczyn nie możemy otworzyć samochodu. No może poza oczywistą sytuacją, kiedy potrzebne są nowe baterie do pilota. Choć ślusarz pomoże i w tym wypadku.

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń
Karolina Bollin
Karolina Bollin
2022-02-14
Szybko, sprawnie, bezproblemowo mimo późnych godzin wieczornych w Walentynki 🙂 Pan nie dość, że odblokował Nam zamek i wpuścił do mieszkania, to jeszcze od ręki wymienił go na nowy. Dziękujemy!
Agata Żukowska
Agata Żukowska
2021-08-07
Jestem pod wrażeniem ekspresowej reakcji i ekspresowej, profesjonalnej naprawy, nawet w sobotę wieczorem! Polecam serdecznie. Następnym razem będę wiedziała, gdzie w pierwszej kolejności dzwonić w sytuacji awaryjnej! 🙂
Paweł Stuczka
Paweł Stuczka
2021-06-23
Od wezwania do wykonania- 30min! Pan przyjechał nawet podczas meczu Polski na Euro 2020. Super!
Kacper Oleksiuk
Kacper Oleksiuk
2021-04-13
Gdzie inni próbowaliby łoić na kasę, tutaj dostałem szybką i pomocną podpowiedź 😄😄
Kinga Kroczek
Kinga Kroczek
2021-03-12
Szczerze plecam usługi ślusarskie!! Szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Jakub Rytel
Jakub Rytel
2021-03-07
Pełen profesjonalizm i szybka obsługa 🙂 POLECAM !
ankas8260
ankas8260
2021-02-28
Sympatyczny Pan przyjechał w ciągu 10 minut. Szybko i sprawnie otworzył zamknięte drzwi i dokonał wymiany zamka na nowy. Polecam!
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
2021-02-03
Serdecznie polecam! Najlepsza firma w Trójmieście pod każdym względem! Potrzebowałam pomocy na już, na teraz i tak ją dostałam. Prawdziwy fachowiec i co też bardzo ważne najlepsza cena w TRICITY!
Angelika
Angelika
2020-11-14
Przystępna cena za wykonaną pracę, polecam
Weronika Skrzypek
Weronika Skrzypek
2020-11-08
Profesjonalizm na każdym kroku świadczonej usługi. Serdecznie polecam 😉
Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń