Ślusarz
Pogotowie zamkowe
Otwieranie samochodu
Otwieranie zamków
Wymiana zamków

Otwieranie domów i mieszkań - Gdynia i okolice

Podczas codziennego pośpiechu, wiele czynności wykonujemy samoczynnie nie myśląc nawet o nich. Wychodząc szybko z domu możemy zapomnieć kluczy tracąc możliwość wejścia do środka. Jeśli nie posiadamy zapasowych kluczy jednym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług ślusarza. Dla doświadczonego pracownika otwieranie domów czy otwieranie mieszkań nie będzie stanowiło problemu. Również zamki antywłamaniowe są możliwe do otwarcia. Wymagana jest jedynie odpowiednia znajomość mechanizmu i posiadanie odpowiedniego sprzętu. Pracownicy naszej firmy ciągle szkolą się i zwiększają doświadczenie, dzięki czemu poradzą sobie nawet z trudnymi mechanizmami. Osoba profesjonalnie świadcząca usługi ślusarskie nie tylko pomoże nam w trudnej sytuacji przyjeżdżając na miejsce, ale także wskaże czy niezbędna jest wymiana zamka. Częstym przypadkiem jest, że mechanizm wymaga odpowiedniego serwisu. Jeśli jednak konieczna będzie wymiana, ślusarz zajmie się również i tym. Nie trzeba samemu szukać odpowiedniego zamka do drzwi, ślusarz zajmie się całym procesem wymiany zamka.

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń
Karolina Bollin
Karolina Bollin
2022-02-14
Szybko, sprawnie, bezproblemowo mimo późnych godzin wieczornych w Walentynki 🙂 Pan nie dość, że odblokował Nam zamek i wpuścił do mieszkania, to jeszcze od ręki wymienił go na nowy. Dziękujemy!
Agata Żukowska
Agata Żukowska
2021-08-07
Jestem pod wrażeniem ekspresowej reakcji i ekspresowej, profesjonalnej naprawy, nawet w sobotę wieczorem! Polecam serdecznie. Następnym razem będę wiedziała, gdzie w pierwszej kolejności dzwonić w sytuacji awaryjnej! 🙂
Paweł Stuczka
Paweł Stuczka
2021-06-23
Od wezwania do wykonania- 30min! Pan przyjechał nawet podczas meczu Polski na Euro 2020. Super!
Kacper Oleksiuk
Kacper Oleksiuk
2021-04-13
Gdzie inni próbowaliby łoić na kasę, tutaj dostałem szybką i pomocną podpowiedź 😄😄
Kinga Kroczek
Kinga Kroczek
2021-03-12
Szczerze plecam usługi ślusarskie!! Szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Jakub Rytel
Jakub Rytel
2021-03-07
Pełen profesjonalizm i szybka obsługa 🙂 POLECAM !
ankas8260
ankas8260
2021-02-28
Sympatyczny Pan przyjechał w ciągu 10 minut. Szybko i sprawnie otworzył zamknięte drzwi i dokonał wymiany zamka na nowy. Polecam!
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
Żaneta Stangel-Nierodkiewicz
2021-02-03
Serdecznie polecam! Najlepsza firma w Trójmieście pod każdym względem! Potrzebowałam pomocy na już, na teraz i tak ją dostałam. Prawdziwy fachowiec i co też bardzo ważne najlepsza cena w TRICITY!
Angelika
Angelika
2020-11-14
Przystępna cena za wykonaną pracę, polecam
Weronika Skrzypek
Weronika Skrzypek
2020-11-08
Profesjonalizm na każdym kroku świadczonej usługi. Serdecznie polecam 😉
Zadzwoń
690 869 520
Zadzwoń